SEPETİM

Garanti ve İade Şartları

GENEL ŞARTLAR
Web sitemizde yayınlanan ürünlerin resimleri ve tanıtım yazıları, kullanılan logolar ,web tasarımı, ürün kodlama ve telif hakları MONOTIP a ve  temsil ettiği veya teknik destek aldığı kuruluşlara aittir.

Sitede yayında bulunan ürün resim ve açıklamaları sadece bilgi edinmek içindir.Hiçbir şekilde  kopyalanamaz. Kesinlikle ticari amaçla kullanılamaz.


GARANTİ ŞARTLARI :

Monotip de satılan ürünlerin tamamı www.monotip.com güvencesindedir. Hatalı ürün tarafımızdan onaylandıktan sonra yenisi ile değiştirilecek veya ürüne ödenmiş olan bedel müşteriye iade edilecektir. Garantili ürünlerde garanti koşulları geçerli olacaktır. Monotıp markası altında satılmakta olan diğer marka ürünlerde çıkabilecek sorunlar üretici firma tarafından onaylandıktan sonra aynı tutarda yeni ürün ile takas veya ödenen ücretin iadesi işlemleri geçerlilik kazanacaktır. Bünyemizde tamir - onarım merkezi bulunmamaktadır. Bu nedenle tamir - onarım için üretici firmaya gönderilecektir.Tamir süresi azami 30 iş günüdür.


ARIZA VE İADE İŞLEMLERİ :

 
MONOTIP bütün ürünlerini kurumsal yapıya ulaşmış firmalardan temin etmektedir. Müşterinin aldığı ürünlerde çıkacak olası sorun veya kusurlar MONOTIP tarafından incelendikten sonra ürünün yenisi  müşteriye teslim edilecek, istenirse ürünün bedeli iade edilecektir. MONOTIP gerek gördüğü takdirde hatalı ürünü üreticiye incelenmesi için gönderecektir. Üretici firma onay verdiği takdirde ürün yenisi ile değiştirilecek yada ürüne ödenmiş olan bedel iade edilecektir. Müşteri, ürünü ,onayımızdan sonra  garanti belgesi ,faturası dahil tüm evrakları ile orijinal ambalajında  MONOTIP'a  göndermelidir. MONOTIP'a gönderilecek olan tüm ürünlerin İstanbul içi  sevkiyat masrafları Müşteri’ye aittir. Seçilecek nakliye firmasının takip edilebilir olması önemlidir. Hatalı ürün, temizlikshop a ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluğundadır.


İADE ŞARTLARI : 

MONOTIP olarak almış olduğunuz ürünlerden en iyi performansı almanızı bekleriz. Ancak almış olduğunuz üründe herhangi bir kusur olduğu takdirde aşağıda belirtilmiş olan iade şartlarının uygulanması gerekmektedir.

Almış olduğunuz üründe, ürün kaynaklı hata var ise; ürünü; orijinal ambalajında ve gönderim kutusunda ,garanti belgesi ,fatura ,tüm evrakları  olmak kaydı ile iade edebilirsiniz.

Belirtilmiş olan kusurlar firmamız tarafından onaylandıktan sonra ürünün birebir değişimi yapılacak ya da ürün bedeli iade edilecektir.

Ürünlerimiz güvenli bir şekilde paketlendikten sonra kargo şirketine teslim edilir. Kargo firması kaynaklı hatalardan dolayı ürüne gelebilcek zararlardan kargo firması sorumlu tutulur.


SİPARİŞ İPTALİ : Siparişinizi ,siparişlerim sayfasından aynı gün içinde iptal edebilirsiniz.Online sipariş iptal etme işlemi siparişiniz kargoya verildi ise yapılamaz.


NASIL İADE EDİLİR : ?

e-mail  göndermiş olduğumuz sipariş onay formunda belirtilmiş  Sipariş no.sunu belirterek üründe bulunan kusuru açıklayıcı bir e-mail yazmanız yada bize telefon veya faks ile ulaşmanız gerekmektedir.
İade takibi sipariş numaranızla yapılacak olup,ürünü orijinal ambalajında, garanti belgesi ,faturası  (Faturanın bütün süretleri kesinlikle olmalıdır.)ve ürüne ait dökümanlarla birlikte paketleyip 1 hafta içinde aşağıdaki adrese  göndermeniz gerekmektedir. 1 Haftayı geçen siparişlerin iadesi yapılmaz.

Haseki Sultan Mah. Dr. Adnan Adıvar Cad. No:2/A Haseki - Fatih / İstanbul
Tel: (0212) 530 68 12 (pbx)
E-mail: info@monotip.com

Mesai Saatleri Hafta arası 09-19:00 arası
Hafta sonu C.tesi  09-13:00 arası
Pazar Günleri Kapalıyız.